טקתים - שירות זה אנחנו

מחלקת השירות מונה הנדסאי מכונות, אלקטרוניקה ואפליקציות מיומנים מנוסים ומקצועיים אשר עברו הדרכה בחברות האם ומתעדכנים באופן שוטף בקורסים מתקדמים הנערכים מטעם היצרנים.
אנו מקפידים על מתן שירות איכותי, מקצועי ואישי ללקוחותינו. קבוצת טכנאי השרות יוצאת דופן בהתייחסותה ללקוחות וברמתה המקצועית – כל הטכנאים עוברים השתלמויות קבועות במפעלי חברות הספקים בחו"ל ובמכונות יכולים לטפל אך ורק טכנאים אשר הוכשרו לכך

מח' השירות נותנת תמיכה טכנית והדרכה על מגוון המכונות שאנו משווקים.
מרגע קבלת הקריאה אנו מחויבים לתת מענה תוך 24 שעות ובמידת הצורך טכנאי יגיע לתיקון התקלה תוך 48 שעות.
צוות הטכנאים שלנו ילווה אותך לאורך כל הדרך עד למציאת פתרון אופטימאלי בכדי שתוכלו לחזור לעבודה במהירות האפשרית.

טקתים גאה במלאי חלקי החילוף אשר חברה כמו HAAS USA מחזיקה בארץ, החלקים נמצאים במחסנינו על מנת לתת תגובה מהירה ומתן שירות.


זקוקים לשירות?


מרכז השירות שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בכל מקרה של תקלה או בעיה. אנו נעשה את כל המאמצים כדי לתת לכם את השירות הכי מהיר והכי טוב.

כיתת הדרכה ללימודי CNC:

לטקתים מרכז הדרכה משוכלל ללימוד והדרכת בקרות למכונות לעיבוד שבבי CNC. המרכז כולל כיתת לימוד עבור 16 תלמידים אשר לומדים בו זמנית על סימולטורים (מחשבי בקרה) המהווים העתק מדויק של הבקרות של מכונות HAAS.

במרכז ההדרכה ניתן ללמוד כרסום וחריטה ב 3,4, ו 5 צירים במכונות לעיבוד שבבי של HAAS. מכונות ארוזיה MITSUBISHI שיקוע וחוט. ועל מכונות השחזה של ROLLOMATIC.

מרכז ההדרכה של טקתים מעביר כיום באופן שוטף קורסים הבנויים על פי צרכי הלקוח : קורס הבנוי במיוחד עבוד מערכת הביטחון אזרחים וחיילים. קורס ספציפי הבנוי במיוחד לצרכים המיוחדים של הלקוחות השונים. קורסים הניתנים למוסדות או ללקוחות פרטיים ויכול להכיל לקוחות ממספר חברות. בין הנושאים הנלמדים בקורסים השונים : הפעלה, תכנות ואחזקה שוטפת. צוות המדריכים של החברה כולל אנשי CNC עם ניסיון עשיר בתכנות והפעלה, ותכנות ב 5 צירים.

כיתת הלימוד הוקמה עבור לקוחותינו ועבור גורמים פרטיים ומוסדיים אשר מעוניינים בהדרכת עובדים או מתלמדים בכל מגוון תחומי לימוד ה CNC.

 

 ההדרכה ניתנת ע"י מהנדס אפליקציות מוסמך ומנוסה. הכיתה מצוידת באמצעי המחשה מתקדמים: סימולטורים על כל שולחן ומכונות להדגמה.

המעוניינים מוזמנים לפנות לטקתים לתאום פגישה לבדיקת הצרכים ולבניית תכנית לימודים.


גלריית הוידאו של HAAS

למד הכל על תפעול המכונה : עובדות, טיפים, הדרכות ועוד מידע מעניין לגבי תפעול מכונות HAAS
Learn about everything from machining tips to training, or information and interesting facts about Haas Automation


שמן למכונות HAAS

לנוחיותכם : משווק שמן מסלולים מורשה מטעם חברת HAAS (מתאים גם למכונות מדגמים אחרים)

יאיר ארז - שמנים גריזים וכימיקלים לתעשייה

yairerez.co.il